آشنایی با مجموعه روتلو

کمی پیش از سال ۱۴۰۰ بود که روزی تصمیم گرفتم صبحانه را در رستوران صرف کنم.
همزمان که میز جلویم از انواع مواد غذایی پر می‌شد به رنگ و لعاب فریبنده آن‌ها چشم دوخته بودم و به این فکر می‌کردم که 《از کجا معلوم این مواد غذایی‌ها سالم‌اند؟》
پس از این پرسش، روزها زمانم را به تحقیق و مطالعه گذراندم تا به فرایندی که مواد غذایی برای آماده شدن طی می‌کنند، پی ببرم.
وقتی پس از جست‌و‌جوهای فراوان به فرمول تهیه‌ی مواد غذایی ارگانیک رسیدم، فهمیدم که در طی این فرایند هیچ مواد افزودنی و نگهدارنده‌ای استفاده نمی‌شود.
در ضمن، این محصولات به کنترل کلسترول خون و افزایش متابولیسم بدن کمک کرده و با افزایش سطح ایمنی بدن از ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها مثل آنفولاآنزا جلوگیری می‌کنند.
همچنین این محصولات حاوی مقادیر زیادی پتاسیم، فیبر، فسفر و منیزیم هستند که گویای به ارمغان آوردن سلامتی است. 
اما مشکل اصلی این بود که مواد ارگانیک به این راحتی‌ها پیدا نمی‌شدند. بنابراین تصمیم گرفتم تجارت خودم را بنا کنم و این مهم در سال ۱۴۰۰ کلید خورد.
من حامی محیط زیست و طرفدار زندگی سالم هستم و با این کار می‌توانم نقش کوچکی در جهت رسیدن به جامعه‌ای سالم، و حراست از آب و خاک سرزمینم ایفا کنم.
در این مسیر از تحقیق روزانه درباره‌ی فواید محصولات دریغ نکردم و هر چه بیش‌‌تر تلاش کردم تا محصولات تولیدی‌ام در کنار سالم بودن، برای تمام قشرهای جامعه از قبیل ورزشکاران، گیاهخواران و افراد مبتلا به کلسترول خون و دیابت مفید باشند. 
با تمام شیرینی‌های این مسیر، سختی‌هایی را هم متحمل می‌شوم چون برای رسیدن به محصولی مطلوب و منحصر به فرد باید هر یک از مولفه‌ها را در دما و زمان خودش حرارت دهم تا به نتیجه‌ای فوق‌العاده برسم.
اما ارزشش را دارد و خدا را شاکرم که تا به حال توانسته‌ام محصولات متنوعی اعم از کره‌‌ پسته، کره بادام زمینی، کره نارگیل، کره فندق، دانه چیا و… تولید کرده و جایی در سفره‌های هم وطنان گرامی‌مان داشته باشم.